Використання добрива КАС-32

У склад КАС-32 входить аміачна селітра, карбамід та 32% азоту. Розчин використовують як добриво при вирощування сільськогосподарських культур різного роду. Забарвлена ​​карбамідно-аміачна суміш в світло-жовтий колір.

Використання добрива КАС-32.

Вноситься суміш в період поливу сільськогосподарських культур і перед початком посівної культивації. Використовується як основне добриво для прикореневого або позакореневого підживлення рослин. Якщо порівнювати КАС з твердими азотними добривами, то можна відзначити деякі переваги. Карбамідно-аміачна суміш забезпечує рослини трьома видами азоту: амідних, нітратних і амонійного. Крім того, вноситься азот більш точно і рівномірно, завдяки чому коефіцієнт її використання рослинами на порядок вище. Весь процес повністю механізований, що знижує рівень витрат. Також в одній баковій суміші можна поєднувати пестициди, мікроелементи і ретарданту.

Зберігання та транспортування КАС-32 добрива

Зберігати Кас 32 можна в складських резервуарах, призначених для рідких добрив і водного аміаку. Транспортувати і вносити суміш можна машинами для рідких добрив. Кас-32 входить в розряд вогні – і вибухонебезпечних добрив. Після проведення агрохімічних аналізів ґрунту, визначення біологічних особливостей культур, визначаються норми внесення КАС.