Внесення КАС – 32 (частина 2)

Як вже було сказано, внесення КАС буває двох видів – кореневе та позакореневе.
При кореневому способі внесення, добриво рівномірно розбризкується по поверхні і використовується такий вид внесення перед посівом і перед скопуванням грунту.

Позакореневе добриво – це спосіб зрошення листя культур в період їх вегетації.

Проводиться в ранкові або вечірні години, з обов’язковим контролем вологості повітря (не нижче 56%) і відсутністю роси на листках, температура повітря при цьому повинна бути не вище +20 ° С.
При внесення підгодівлі КАС -32 слід таким чином обприскувати листя рослин, щоб краплі добрива не скочувалися по листу на землю, а тільки змочували його, тому що одним з недоліків добрива КАС є ризик обпекти листя.

Після дощу верхні пластинки листа стають більш проникною, тому внесення кас- 32 може проводиться тільки після повного висихання листя.

Як вже було сказано, внесення КАС-32 бажано в прохолодну і похмуру погоду, при цьому кліматичні області застосування даного добрива абсолютно не обмежені – КАС – 32 успішно застосовують як в середній смузі, так і в посушливих районах. До того ж, саме в посушливих регіонах відзначається велика ефективність КАСу через його рідкої форми (на відміну від гранульованого добрива) – рослинам не потрібно боротися за вологу з добривом, якому попередньо потрібно розчинитися.
Через те, що КАС хімічно неактивний, його можна змішувати не тільки з мікроелементами типу сірки або ЗЗР, а й з хелатами, гербіцидами або пестицидами, економлячи, таким чином, час і ресурси, що призводить до зниження витрат і підвищення економічного ефекту.