Внесення КАС – 32 (частина 1)

Як вже було написано раніше, КАС – 32-це рідке добриво, до складу якого входить аміачна селітра і карбамід у вигляді водних розчинів. Найголовніше в складі КАС-32 – це азот, який міститься в даному добриві у всіх трьох формах – нітратної, аммонійної і амідної. Завдяки цій особливості, внесення КАС – 32 можна проводити навесні, восени і в теплу пору року в якості кореневого та позакореневого підживлення.

Треба відзначити, що норми внесення КАС залежать від безлічі факторів

Наприклад – від виду культури, культури попередника, пори року, температури і вологості повітря та ін. Якщо говорити про зернові культури, то перша підгодівля зазвичай проводиться відразу після танення снігу на полях, при цьому треба враховувати температуру повітря-при температурі нижче – 8 С КАС -32 кристалізується і забиває форсунки і шланги оприскувача.

Середня норма внесення 35 – 40 кг нерозбавленого КАС на гектар.

Другий раз КАС 32 використовують в кінці весни або влітку, коли у зернових починається стадія стрелкованія. При цьому зазвичай добриво розводять водою, додаю засоби захисту рослин та регулятори росту, і обприскують поля, витрачаючи в середньому 30 кг на гектар.
Третій раз підгодівлю роблять ближче до осені, в стадії колосіння, вносять при цьому не більше ніж 10 кг на гектар.
Для деяких культур, дуже важливо змішувати КАС з іншими мікроелементами, що дозволяє економити ресурси і отримувати вищий урожай. Наприклад, при внесення КАСу в грунт для соняшника, змішання добрива з сірої призводить до підвищення врожайності на 1-2 центнери на гектар і підвищення олійності до 5%.