Випробування нових видів добрив на полях Агрохолдингів

Представники  компанії  ТОВ«Трансхімтрейд» розпочали роботу по випробуванню нових видів добрив на полях Аграрних холдингів.

Так, 13.11.2020 року було досягнуто домовленості по випробуванню нових видів добрив на полях ПРАТ «ІЧНЯНСЬКЕ», а саме у виробничому сезоні 2021 року наші новітні продукти будуть тестуватися на наступних культурах:

  1. Озима пшениця – підживлення по мерзло талому ґрунту.
  2. Кукурудза на зерно – передпосівне внесення у нормах 100 кг/га; 150 кг/га; 200 кг/га.
  3. Соняшник – передпосівне внесення у нормах 100 кг/га; 150 кг/га; 200 кг/га.

Отримані результати по дослідам дадуть  відповіді на питання доцільності внесення нових видів добрив та отримання зростання врожайності  для ПРАТ «ІЧНЯНСЬКЕ».

Для компанії «Трансхімтрейд» – це отримання певного досвіду по використанню продуктів та крок  до визнання доцільності й ефективності добрив власного виробництва, як пряма альтернатива добривам іноземного походження.

Окрім цього виробника сільгосппродукції, компанія ТОВ«Трансхімтрейд» планує розповсюдження та випробування лінійки нових добрив максимально , по господарствах різних ґрунтово – кліматичних зон України. Всього у планах компанії – формування дослідів по різних культурах та зонах вирощування у загальній кількості біля 55 міст розташування випробувань.