Чому ТрансХімТрейд розробила нові формули добрив для рослин?

Після отримання мультипоживного інноваційного добрива Полісульфат та враховуючи його природне походження з’явилася ідея отримати продукт, який задовольнив би потреби у мінеральному живленні різних груп культур. Але не за рахунок спільного або окремого внесення, на прикладі складних добрив з Полісульфат, що обов’язково призводить до додаткових проходів техніки по полю і, як результат потребують часових та грошових втрат!

В першу чергу кожен господар рахує  фінанси, а не можливість внесення різних добрив спільно, технічно (наприклад, як технології  NO TALL або MINI TALL) тощо. Що робить розробку компанії суттєвим проривом у цьому питанні.

Рослина повинна отримати збалансоване живлення не тільки у вигляді основних елементів (азоту, фосфору та калію).  Як показує практика та погодні умови останніх років, внесення добрив, які мають усі необхідні елементи живлення для відповідної групи культур та мають пролонговану дію по їх використанню мають не тільки право на життя, але по суті є необхідністю!

Не варто забувати одне з основних питань використання добрив – кошти, які витрачаються господарствами на придбання тих чи інших добрив, але по суті потрібно враховувати вартість елементів живлення та період їх віддачі рослині.

Саме тому ми розробили та пропонуємо нові формули добрив, що включають в себе усі необхідні макро- та мікроелементи, які мають пролонговану дію живлення та потрібні рослині.

«НПК Полі Зерновий» – це інноваційне добриво, яке можливо використовувати незалежно від періоду внесення та способу внесення (з посівом або під розкидач мінеральних добрив) під різні зернові культури. З самого початку рослина отримує Азот, необхідну кількість Фосфору для формування кореневої системи рослини, Калій та Кальцій, які формують стінки клітин та допомагають протистояти стресу.  Сірка дає можливість якісно засвоїти азот та фосфор. Інші мікроелементи у складі добрива допомагають рослині  покращити засвоєння поживних речовин і транспортувати вуглеводи з листя до коренів та репродуктивних органів, а головне отримати більш  розвинену та якісну рослину, що безпосередньо вплине на формування плодів та врожаю.

Використання добрива «НПК ПОЛІ Зерновий» дає можливість ефективно засвоїти кожен грам добрива у відповідному періоді. Тоді, коли використання інших продуктів призводить до розподілу засвоєння елементів у співвідношенні  70% у першій рік використання та 30% на другий рік, що призводить до нераціонального використання грошей!

Норми використання добрива «НПК ПОЛІ Зерновий» під зернові культури :

  1. Озима пшениця , при посіві – 150 кг/га, під основний обробіток ґрунту – 250 кг/га
  2. Кукурудза, при посіві – 200 кг/га, під основний обробіток ґрунту – 300 кг/га
  3. Просо або Сорго, при посіві – 100 кг/га, під основний обробіток ґрунту – 200 кг/га

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook