Сульфат амонію для сільськогосподарських культур

Картопля

Сульфат амонію ідеально підходить для картоплі.

Добриво не тільки підвищує врожайність і збільшує крахмалистость бульб, але і сприяє запобіганню захворювань типу парші або серцевинною гнилі. Ще одною позитивною властивістю сульфат амонію для картоплі є рівномірний розподіл в грунті і повністю засвоюваність бульбами, що в свою чергу, призводить до того, що в бульбах не накопичується добриво, навіть якщо були перевищені норми внесення. Єдиною слабкістю сульфату амонію – відсутність фунгіцидних якостей, тому без застосування захисних засобів, є ризик отримати низький урожай через колорадського жука, капустянки або дротяники. Норма внесення сульфат амонію для картоплі – 25-40 г на 1 м²

Капуста.

Як ми вже говорили, сульфат амонію максимально ефективно впливає на врожайність капусти.

При цьому слід дуже уважно слідувати термінів внесення, інакше є ризик отримати неконтрольований ріст зеленої маси рослини. При цьому качани капусти будуть маленьких розмірів, а кольорова капуста виросте довгою. Сульфат амонію вноситься строго під час копання перед посадкою капусти. Норма внесення – 30 г на 1 м².

Зелень.

Особливо вражаючий ефект сульфат амонію виробляє на різну зелень.

Петрушка, кріп, кінза, чебрець, м’ята – сильно збільшують зростання зеленої маси при взаємодії з даним добривом. Мало того, після зрізу рослин і при додатковому використанні сульфату амонію, можна отримати другий урожай зелені. Для того, що б уберегти зелень від накопичення нітратів, слід припинити підгодівлю добривом як мінімум за 14 днів до збору врожаю – за цей час рослина його повністю засвоїть і буде абсолютно безпечно для вживання. Норма внесення – 20 г на 1 м².

Треба особливо відзначити, що сірка, яка входить в складу сульфату амонію, сприяє поліпшенню якості плодів, допомагає вітамінам залишатися в незмінному вигляді довгий час, зупиняє гниття і псування фруктів і овочів при тривалому зберіганні.

Незважаючи на те, що ціна сульфат амонію може перевищувати карбамід або аміачну селітру, її властивості допоможуть значно збільшити врожайність і якість продукції, при цьому низька гігроскопічність і безпеку, дозволяє зберігати це добриво без особливих пересторог і особливих умов.