Про нас

ТОВ «ТрансХимТрейд» – сучасна динамічно зростаюча торгова компанія, яка є одним з ключових імпортерів мінеральних добрив в Україні.

Успішний досвід роботи компанії в галузі агротрейдингу дозволяє запропонувати замовникам широкий спектр мінеральних добрив провідних виробників США, Європи, Азії, Африки та країн СНД.

Основні переваги компанії «ТрансХімТрейд»

Серед конкурентних переваг компанії «ТрансХімТрейд» – комплексне рішення актуальних виробничих завдань замовників, а також, багатий асортимент хімічних добрив та лояльна цінова політика. Підприємство розширює персональний портфель продукції та постачальників, орієнтуючись на запити замовників.
Успішні результати дослідження пропонованої високоякісної продукції є вирішальним  фактором при виборі «ТрансХімТрейд».

Головні завдання компанії «ТрансХімТрейд» – лідера в хімічній галузі

Однією з пріоритетних завдань компанії є створення розгалуженої мережі складських приміщень вищої категорії по всій території України. На сьогоднішній день – для потреб клієнтів «ТрансХімТрейд» працюють 10 сучасних складів на всій території України. І ми не збираемося зупинятися на досягнутому.

Використовуючи сучасні технології ведення бізнесу, компанія активно рухається вперед, пропонуючи клієнтам найбільш привабливі умови співпраці та найкращі продукти світових лідерів хімічної галузі.

Працюючи  с «ТрансХімТрейдом» – ви безумовно станете лідером у своїй галузі!