НПК Полі Технічний (N2-P8-K8-S31-Mg4-Ca10-В0,15)

Продовжуємо публікації щодо нових добрив для рослин …

Унікальні природно-кліматичні умови України дозволяють вирощувати соняшник практично на всій території України (крім Волинської, Львівської i Рівненської областей). Але найсприятливіші землі степової зони, куди входить Кримська АР, Херсонська, Одеська, Запорізька, Миколаївська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська і Кіровоградська області. Соняшник вимагає певної кількості сонячних днів в році, для того, щоб відбувся ферментативний процес утворення олії в насінні.
В Україні є сприятливі кліматичні умови для вирощування сої. Завдяки високій якості зерна і вегетативній масі, соя є однією з головних білково-олійних культур у світі. Вона знаходить застосування в тваринництві, харчовій промисловості, в техніці і медицині. ЮНЕСКО визначила сою як стратегічну харчову рослину через її високу живильну цінність і вміст білків. До безперечних чеснот рослини належить її важливість, з погляду агротехніки, оскільки, вона є азотфіксатором,  покращує структуру ґрунту, збагачуючи її азотом.
Після отримання новітнього інноваційного добрива «Полісульфат» та, враховуючи його природне походження, постало питання отримання продукту, якій задовольняв би потребу олійних та технічних культур у мінеральному живленні не коштом спільного або окремого внесення, як складних добрив з Полісульфатом, а це обов’язково другий або третій прохід техніки по полю, що не можливо за рахунок часу та додаткових витрат коштів.
Перш за все, кожний господар рахує свої витрати, а не можливість внесення різних добрив спільно, технічно (наприклад у технології NO TALL або MINI TALL) робить розробки компанії дуже суттєвим проривом у цьому питанні.
Рослина повинна отримати збалансоване живлення не тільки у вигляді основних елементів (азоту, фосфору та калію). Як показує практика та погодні умови останніх років, внесення добрив, які мають усі необхідні елементи живлення для відповідної групи культур, та мають пролонговану дію, що до їх використанню, мають не тільки право на життя, а  справді є необхідністю!

Не треба забувати одне з основних питань використання добрива- це кошти, які вартує добриво, а якщо бути відвертим -це вартість ваших елементів живлення у періоді їх віддачі рослині. Саме через це ми розробили та пропонуємо нову формулу добрива, яке містить всі необхідні макро- та мікроелементи, які потрібні рослинам (соняшнику та сої). А саме «НПК Полі Технічний» – це інноваційне добриво, яке можливо використовувати не залежно від періоду внесення та способу внесення (з посівом або під розкидач мінеральних добрив) під соняшник та сою. Зі старту рослина отримує: стартовий Азот, необхідну кількість Фосфору для формування кореневої системи рослини, Калій та Кальцій, які дадуть рослини сформувати стінки клітин та протидіяти стресам, сірка яка дасть можливість засвоїти якісно азот та фосфор, інші мікроелементи у складі добрива дадуть можливість рослині покращити засвоєння поживних речовин і транспортування вуглеводів з листків до коренів та репродуктивних органів, а головне отримати більш розвинену та якісну рослину, що безпосередньо вплине на формування врожаю.

НПК Полі Технічний (N2-P8-K8-S31-Mg4-Ca10-В0,15) – краще рішення збалансованого старту для соняшнику та сої, кращий старт – кращий результат.

Рекомендовані норми використання добрива ” НПК ПОЛІ Технічний” під технічні культури складають:
1. Соняшник – при посіві – 150 кг/га, під основний обробіток ґрунту – 250 кг/га.
2. Соя – при посіві – 150 кг/га, під основний обробіток ґрунту – 250 кг/га.
3.  Озимий або ярий ріпак – при посіві – 200 кг/га, під основний обробіток ґрунту – 300 кг/га.

Долучайтеся до нашої спільноти у Facebook та слідкуйте за новинами!