Огляд Демо-ділянок всходів ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ

ВІДВІДУВАННЯ ДЕМО-ПОЛІВ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ, НА ЯКИХ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ПОЛІСУЛЬФАТ (ДОДАТКОВО ДО ІСНУЮЧОЇ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ У ГОСПОДАРСТВІ).

ТОВ «Калітинка Вікторія» розташована у Вінницький області, Шаргородському районі, с. Калітинка.

Загальна площа господарства складає 1500 гектарів. Культури вирощування: озима пшениця, озимий ріпак, кукурудза, соя, соняшник.

Наприкінці листопада 2020 року  відвідували господарство з метою огляду посівів озимої пшениці, на яких вносився Полісульфат у нормі 150 кг/га.

Загальний фон по системі живлення на посівах озимої пшениці сортів Джерсі та Реформ складається з таких добрив:  внесення з посівом 150 кг/га амофоса, додатково  150 кг/га КАС-32, та на ділянках загальною площею 20,0 гектар вносився додатково Полісульфат у нормі 150 кг/га.

Схема розташування ділянок:

Патрас

S = 12 га

Джерсі

S = 10 га

Полісульфат не вносився Реформ

S = 10 га

   Патрас

   S = 68 га

На Фото 1 – Різниця між ділянками де вносився Полісульфат , та ділянки, де Полісульфат не використовувався.

Огляд Демо-ділянок всходів ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІНа Фото2 – Різниця між розвитком рослин.

Огляд Демо-ділянок всходів ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ

Висновок: 

Використання Полісульфата на посівах озимої пшениці додатково до внесення інших видів добрив, дає можливість отримати більш здорові рослини з якісною кореневою системою. Це дає надію на отримання більшого врожаю, у порівнянні з рослинами, де полісульфат не використовувався. Але для основного висновку необхідно отримати результат по врожайності по ділянкам та провести аналіз якісних показників зерна, а також аналіз економічного обгрунтування використання  Полісульфату додатково до звичайної системи живлення у господарстві.