Огляд Демо-ділянок всходів ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ

ВІДВІДУВАННЯ ДЕМО-ПОЛІВ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ, НА ЯКИХ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ПОЛІСУЛЬФАТ (ДОДАТКОВО ДО ІСНУЮЧОЇ СИСТЕМИ ЖИВЛЕННЯ У ГОСПОДАРСТВІ).
ТОВ «Калітинка Вікторія» розташована у Вінницький області, Шаргородському районі, с. Калітинка.
Загальна площа господарства складає 1500 гектарів. Культури вирощування: озима пшениця, озимий ріпак, кукурудза, соя, соняшник.
Наприкінці листопада 2020 року відвідували господарство з метою огляду посівів озимої пшениці, на яких вносився Полісульфат у нормі 150 кг/га.
Загальний фон по системі живлення на посівах озимої пшениці сортів Джерсі та Реформ складається з таких добрив: внесення з посівом 150 кг/га амофоса, додатково 150 кг/га КАС-32, та на ділянках загальною площею 20,0 гектар вносився додатково Полісульфат у нормі 150 кг/га.
Схема розташування ділянок:
Патрас S = 12 га |
Джерсі
S = 10 га |
Полісульфат не вносився | Реформ
S = 10 га |
Патрас S = 68 га |
На Фото 1 – Різниця між ділянками де вносився Полісульфат , та ділянки, де Полісульфат не використовувався.
На Фото2 – Різниця між розвитком рослин.
Висновок:
Використання Полісульфата на посівах озимої пшениці додатково до внесення інших видів добрив, дає можливість отримати більш здорові рослини з якісною кореневою системою. Це дає надію на отримання більшого врожаю, у порівнянні з рослинами, де полісульфат не використовувався. Але для основного висновку необхідно отримати результат по врожайності по ділянкам та провести аналіз якісних показників зерна, а також аналіз економічного обгрунтування використання Полісульфату додатково до звичайної системи живлення у господарстві.