Стаття про Нітроамофоску (2 частина)

Якщо Ви хочете купити Нітроамофоску, для початку потрібно визначитися, який грунт і які рослини Ви збираєтеся удобрювати.

Як вже говорилося вище, Нитроаммофоска продається в широкому асортименті марок, які відрізняються процентним співвідношенням діючих елементів. Нітроамофоска NPK 10:26:26, NPK 17:17:17, NPK 27: 6: 6 і ін. Використовується на різних видах грунтів і можна сказати, що вживання того чи іншого виду нітроамофоски строго обмежена по областям України.
Найчастіше нітроамофоску використовують на чорноземах і глиноземах, при цьому враховують щільність грунту, тому що від неї залежить швидкість проникнення добрива до кореня рослин.

Наприклад, в піщані ґрунти Нітроамофоску вносять навесні – вона досить швидко проникає в нижні шари, а в глинисті – вносять восени, тому що потрібен час, щоб добриво досягло своєї мети.

Особливо цікаво дане мінеральне добриво для садівників і городників.

Використовується Нитроаммофоска для полуниці, помідорів, картоплі і багатьох інших овочів, фруктів і ягід. Крім основного властивості збільшувати врожайність, наприклад, Нітроамофоска для помідор працює в якості захисту і оздоровлення. Помідори престают хворіти стебловий гниллю, паршею і фітофторою, а калій в складі добрива робить помідори більш солодкими і соковитими. Нітроамофоска для винограду так само служить захистом від хвороб і сприяє вирощуванню більш солодкого врожаю.

Особливості зберігання нітроамофоски

  • Так як Нітроаммофоска відноситься до речовин вибухонебезпечним, потрібно особливо увагу при її транспортуванні і зберіганні. Основне правило – не нагрівати. Максимальна температура зберігання – 30ºС. Не можна в приміщенні, де зберігається Нітроаммофоска, використовувати нагрівальні прилади.
  • Вологість повітря не вище 50%.
  • Щоб уникнути неконтрольованих хімічних реакцій, слід зберігати Нітроамофоску окремо від інших речовин.
  • Зберігати Нітроамофоску більше 6 місяців невигідно, не тільки тому, що вона частково втрачає свої властивості, але ще й тому, що з часом Нітроаммофоска стає ще більш пожежонебезпечної і легко спалахують.