Стаття про Нітроамофоску (частина 1)

Одним з найвідоміших і популярних добрив в Україні є Нітроаммофоска.

Вона містить калій, азот і фосфор, що забезпечує рослину всіма потрібними йому поживними речовинами. Нітроамофоска в Україні найчастіше продається у вигляді сірих гранул, і використовують їх для передпосівного внесення. Іноді можна купити нітроамофоску в рідкому вигляді, тоді вона використовується переважно в городах і садах.

Нітроамофоска має цілу низку істотних переваг

  1. Володіє високою концентрацією мінеральних речовин, можна удобрити велику площу земель і, відповідно, рослин, в порівнянні з іншими мінеральними добривами
  2. Азот в складі нітроамофоски знаходиться у вигляді певного хімічної сполуки, що робить це добриво дуже ефективним.
  3. Склад нітроамофоски дозволяє фосфору діяти таким чином, що він стає легким для засвоєння кореневою системою рослин. Цим так само можна пояснити високу ефективність добрива.
  4. При зберіганні гранули не зливаються, тому нітроамофоска залишається розсипчастою до самого кінця використання.
  5. Відмінні водорозчинні якості дозволяють проникнути в глибокі шари грунту без додаткових витрат і діяти саме на кореневу масу рослин.
  6. Може збільшити врожайність до 70%, в залежності від грунту і видів рослин.

Існує цілий ряд мінеральних добрив, які мають в своєму складі одні й ті ж елементи, але відрізняються за процентним співвідношенням. Це дозволяє використовувати різні марки добрив не тільки на фермерських полях, а й в якості добрива для саду та городу. Відгуки про нітроамофоски, особливо від садівників і городників, найпозитивніші.

Нітроамофоска марки NPK 16:16:16 від ТРАНСХІМТРЕЙД

Компанія ТРАНСХІМТРЕЙД пропонує саму універсальну марку нітроамофоски – NPK 16:16:16. Дані цифри показують, що в складі добрива містяться рівні частки основних елементів – калію, азоту і фосфору – по 16% – загальний відсоток вмісту мінеральних речовин становить 48%, що, в свою чергу є показником найбільш ефективного добрива в порівнянні з іншими марками. Треба відзначити, що Нітроамофоска NPK 16:16:16 використовується для всіх видів рослин, а ось щоб на різних грунтах ефект застосування був максимальним, потрібно міняти співвідношення основних елементів.