Купити КАС 32

Добриво КАС 32 (карбамід аміачна суміш)

КАС-32

Показник

Значення

Масова частка, у % :
загального азоту
карбаміду
аміачної селітри
32,0
35-37
43-45
Температура кристалізації, 0С

-2

Температура замерзання, 0С

-26

рН

8,5-8,9

Щільність, т/мпри   t = 20 0С

1,306÷1,326

Добриво КАС

КАС-32
Тема добрив становить інтерес майже для всіх підприємств агропромислового комплексу. Адже щоб зняти з полів хороший врожай, потрібно дати рослинам достатню кількість «їжі» – необхідних мінералів і поживних речовин. Саме цю роль і виконує мінеральне азотне добриво КАС 32.

Карбамідно-аміачна суміш (КАС 32) більше 30 років використовується в сільському господарстві для всіх видів сільгосппродукції і зернових, як одно з головних добрив. До складу КАС входять аміачна селітра і карбамід, тому КАС  одночасно містить різні форми азоту.

Цей вид добра містить три форми азоту:

  • Нітратний азот. Ця форма азоту благотворно впливає на зростання, загальний розвиток і здоров’я сільгоспкультур. Засвоюється практично миттєво, одразу вступаючи в кореневу систему;
  • Амонійний азот. Рослинами не засвоюється, а накопичується в грунті, де на нього діє тепло і різні мікроорганізми, в результаті чого він перетворюється в нітрат. Майже не вимивається, що дуже важливо для місцевостей, де вода залягає неглибоко. На початку весни його теж можна застосовувати, не побоюючись, що все змиє тала вода;
  • Амідний азот. Легко проникає через листя. Під теплими сонячними променями проходить подвійну трансформацію: в амонійний, а потім в нітратний вид азоту. Це властивість дозволяє продовжити корисну дію речовини для підгодівлі рослин.

В результаті такої комбінації, КАС 32 вдало забезпечує пролонговане азотне живлення різних культур рослин. Також, завдяки відсутності в КАС 32 аміаку у вільному стані, відсутнє його випаровування в атмосферу при внесенні.

Якщо ви плануєте купити КАС 32 в Україні, то наша компанія готова Вам в цьому допомогти. Ми пропонуємо одні з найнижчих цін, а якість продукції – висока, згідно стандартів. Крім того, ми надаємо послуги з підбору, транспортуванню та зберіганню добрив. А ще для наших постійних клієнтів ми розробили гнучку систему приємних бонусів і знижок.

  КАС-32
Зовнішній вигляд Прозора злегка підфарбована рідина
Сумарна масова частка азоту, % 32,0± 1,0
Масова частка, у % :

загального азоту
карбаміду
аміачної селітри

 

32,0
35-37
43-45

Масове співвідношення карбамід/аміачна селітра 0,78± 0,05
Лужність в перерахунку на вільний аміак, % 0,05-0,5
Показник рН 8,5-8,9
Густина при температурі 20 oС, г/см3 1,306-1,326
В‘язкість при температурі 20 oС, сПз, не більше 5
Масова частка інгібітору в перерахунку на P2O5,% 0,20-0,50
Температура кристалізації, oС -2
Температура замерзання, oС -26

Купити КАС 32 – рідке азотне добриво, щоб використовувати восени (основна обробка) і навесні (обробка перед посівом), а також під час активного росту сільгоспкультур. Вносити його можна двома способами.

При кореневому способі добриво заливається в землю або розподіляється зверху до або під час оранки, прополки, підгортання. Робиться це для того, щоб речовина була прикрита землею, а не висихала на сонці.

Позакореневий спосіб має на увазі обприскування листя з метою підгодівлі. Рослини обробляються за допомогою розпилювача. Найкраще це робити ввечері і вранці, до спеки, а також в похмуру і прохолодну погоду, при температурі до 20 градусів. При порушенні цього правила рослині загрожують опіки. Крім того, не можна обробляти рослини відразу після поливу або дощу. Мокрі листя стають більш чутливими, і надлишок вологи може нашкодити рослині.

Підживлення для грунту і рослин знадобиться навесні – на передпосівний обробіток. Восени добрива необхідні для основного харчування. КАС використовують в вегетаційний період, коли рослинам важлива коренева і листова підгодівля для збереження потрібного рівня поживних речовин. Дозування і частота підливання азотної суміші залежить від вирощуваної культури, періоду розвитку і особливостей грунту. Обприскування здійснюється спеціальними розпилювачами для внесення добрива КАС, які застосовуються для більшості рідких добрив.

Оптимальним часом для листового добрива є пізній ранок, коли вже відсутня роса. Також внесення КАС обприскуванням відбувається і в вечірній період. У нічний період всмоктування азоту сповільнюється і це знижує ризик опіку рослини. Якщо тримається прохолода, то удобрювати рослини можна протягом всього дня. Не рекомендується використовувати рідку підгодівлю при температурі від 20 градусів тепла, низької вологості і на сонці. Такі маніпуляції можуть привести до пошкодження листя. Опіки дуже небезпечні для молодих культур, тому похмурий день для обробки – найкращий варіант.

Важливу роль відіграє кислотність розчину для позакореневого підживлення. Показник повинен бути в межах 8-9 рН. Ефективність карбамідно-аміачної суміші варіюється від погоди. За нормою добриво не використовують при сильному осаді роси або після інтенсивних дощів. Чутливість листа в такий час значно підвищується. Краще удобрювати рослини після висихання.

При налаштуванні форсунки розпилювача крапля повинні бути такого розміру, щоб вона скочувалася по листу. Поверхня повинна бути змочена, не затримуючи вологу з добрива КАС. Для вітряної погоди підбираються подовжені шланги, щоб добриво рівномірно розподілилося по всій площі культур.

Замовити