Купити селітру аміачну

Селітра аміачна (нітрат амонію, азотнокислий амоній)

Селітра аміачна
  • Регулює ріст вегетативної маси
  • Містить легкодоступні швидкодіючі форми азоту
  • Підвищує вміст білка і клейковини в зерні
  • Збільшує вройжаність культур
Назва показників Норма для марки «Б»
1. Сумарна масова частка нітратного і амонійного азоту в перерахунку на суху речовину, не менше % : 34,5
2. Масова частка води, %, не більше: 0,30
3. рН 10% -вого водного розчину, не менше 6,1
4. Гранулометричний склад: масова частка гранул, %, розміром 1-4 мм:

в тому числі:

гранул разміром від 2 до 4 мм, %, не менше

масова частка гранул разміром менше 1 мм, %, не більше

залишок на ситі, 6 мм, %

99

 

90

1

відсутній

5. Статична міцність гранул, Н/гранулу (кг/гранулу), не менше 8(0,8)
6. Розсипчастість, %, не менше 100

Форма відпуску: мішок/біг-бег

Купити селітру аміачну
Найпопулярнішим азотним добривом є селітра аміачна. У ній міститься близько 34,6% азоту. Це добриво використовують для вирощування різних культур рослин, квітів, чагарників і дерев. Підгодовують аміачною селітрою і плодові культури для підвищення врожайності.

Селітра аміачна представлена ​​у вигляді порошку або гранул білого кольору зі злегка жовтуватим відтінком. Інші назви добрива: нітрат амонію, азотнокислий амоній. Для отримання аміачної селітри використовують азотну кислоту в концентрованому вигляді і аміак. Селітра аміачна сприяє росту рослин, підвищує врожайність і збільшує опірність до несприятливих факторів.

Крім цього, вона захищає рослини і плодові культури від можливих грибкових захворювань. Термін зберігання зібраного врожаю набагато вище, ніж у культур без використання селітри. При цьому на якість врожаю селітра ніяк не впливає. Нітрат амонію добре розчиняється у воді, тому при використанні добрива при поливі, він добре проникає в грунт і насичує її необхідними мікроелементами.

Для доброго врожаю варто купити селітру аміачну для використання  як в сухому вигляді, так і в розчиненому. Також можна поєднувати з іншими видами добрива. На перезволожених ділянках можливо вимивання азоту в грунтові води. До недоліків аміачної селітри відносять кислотність. При підвищеній кислотності спостерігається зниження врожаю. Щоб її знизити, використовують доломіт і вапно в рівній пропорції.

Для зменшення гігроскопічності і злежуваності при гранулюванні зазвичай додають кондиціонуючі речовини, а саме: кісткове борошно, каолініт і т.д. У разі, якщо спостерігається злежуваність, необхідно подрібнити добриво, а потім просіяти, щоб уникнути надмірної концентрації селітри.

Перед тим, як купити селітру аміачну важливо знати та дотримуватися умов зберігання добрива. Зберігати потрібно в сухому приміщенні. Упаковано добриво має бути у вологонепроникних поліетиленових мішках. Аміачна селітра – легкозаймиста речовина, тому рекомендується зберігати подалі від різних легкозаймистих матеріалів та відкритих джерел вогню.

Вищий сорт Перший сорт Другий сорт

Зовнішній вигляд

Гранули білого кольору без сторонніх механічних домішок

Сумарна масова частка нітратного і амонійного азоту в перерахунку на суху речовину, %, не менше

34,4 34,4 34,0

Масова частка води, %, не більше:

з сульфатною і сульфатнофосфатною добавками

0,2 0,2 0,3

з добавками нітратів кальцію і магнію

0,3 0,3 0,3

Гранулометричний склад

Масова частка гранул, %, розміром, мм:

1-4, не менше

95 95 95

в тому числі 2-4, не менше

80 50 не норм.

1, не більше

3 3 4

більше 6

відс. відс. відс.

pH 10% водного розчину, не менше

5,0 5,0 5,0

Статична міцність гранул, H/гранул

10 7 5

Розсипчастість, %

100 100 100

Селітра аміачна є універсальним добривом, яке використовують для підгодівлі квітів, чагарників, дерев, а також коренеплодів. Застосовується добриво як підгодівля при вирощуванні розсади. Використовувати нітрат амонію можна навіть під час розвитку або активного росту рослини. Можна застосовувати на різних грунтах. Широко використовується селітра не тільки в садівництві, але і в кімнатному квітникарстві.

Нітрат амонію в поєднанні з калійної сіллю і суперфосфатом.

Зазвичай застосовують для підгодівлі повільно зростаючих квітів, пальм, папоротей, декоративно-листяних рослин.
Не використовується аміачна селітра для добрива огірків, кабачків, гарбуза і патисонів, так як в цих культурах накопичуються нітрати, які шкідливі для людини. Не рекомендується вносити нітрат амонію в другій половині літа. Це провокує швидке зростання стебел рослини, що завдає шкоди формуванню плодів.

Використовувати аміачну селітру можна як в літній, так і в зимовий час. Це головна відмінність від інших видів добрив. При цьому вносити її слід вглиб не менше ніж на 10 см.

Як правильно вносити добриво

Нітрат амонію (аміачна селітра) має окрему популярність серед фермерів та господарств, які займаються вирощуванням таких зернових культур як жито і пшениця.

Якщо це основне добриво, то на один гектар дають 3 центнери. У разі, якщо селітра використовується як підгодівля – на гектар дають 1 або 1.5 центнера. Це добриво добре вносити як основне у весняний та осінні періоди, під оранку, комбінуючи разом з іншими добривами.

Від якості грунту залежить кількість внесеного добрива. Якщо земля виснажена, то її обов’язково потрібно підживити. На квадратний метр знадобиться близько 35-50 г аміачної селітри. На окультурену грунт буде потрібно не більше 20-30 г добрива. Залежно від виду культурних і плодових рослин норма витрати добрива буде відрізнятися. Овочі потрібно підгодовувати 2 рази – до цвітіння або після зав’язі плодів.

Для коренеплідних культур знадобиться близько 5-7 г селітри на квадратний метр. Добриво в гранульованому вигляді необхідно вносити в борозенки між рядами і заглибити в землю на 2-3 см. Підживлення виконують після появи сходів через 20 днів. Витрата добрива для плодових дерев більше, на відміну від інших видів культур. Використовують азотнокислий амоній в сухому вигляді одноразово з появою перших листя.

У вигляді розчину підживлюють дерева кілька разів за літо, безпосередньо вносячи під корінь. Для приготування розчину слід взяти 25-30 г селітри на 10 літрів води. Внесення добрива під молоді кущі агрусу і смородини виконують з розрахунку 30 г на квадратний метр. Якщо кущі почали давати ягоди, то кількість збільшують до 50 м.

Підживлення потрібно проводити систематично один раз в 2 тижні. Для отримання хорошого врожаю полуниці також рекомендується удобрювати культуру азотнокислим амонієм. Вносити добриво рекомендується тільки на другий рік. Розсипати гранули в борозенки міжряддя і закрити їх за допомогою грабель.

Надалі потрібно підгодовувати полуницю сумішшю мінеральних добрив, в яку крім селітри входять: суперфосфат і калій хлористий. Всі компоненти потрібно взяти в рівній кількості. Одну частину добрива вносять безпосередньо навесні, а другу – після збору врожаю.

Купити селітру аміачну та дізнатись ціну ви можете після натискання на кнопку замовити.

Замовити