Добрива

_NCK2371
Polysulphate – це нове природне добриво 4-в-1 для поліпшення врожаю. Інновайійне добриво містить чотири основні поживні речовини життєво необхідні для кожної культури: сірка, калій, магній та кальцій.

Polysulphate видобувають, подрібнюють, відбирають, завантажують і відправляють по всьому світу. Немає ніяких хімічних процесів. Добриво є готовим для застосування прямо з шахти на полях фермерів.

Селітра аміачна представлена ​​у вигляді порошку або гранул білого кольору зі злегка жовтуватим відтінком. Інші назви добрива: нітрат амонію, азотнокислий амоній. Для отримання аміачної селітри використовують азотну кислоту в концентрованому вигляді і аміак. Селітра аміачна сприяє росту рослин, підвищує врожайність і збільшує опірність до несприятливих факторів.
Селітра аміачна
Нітроамофоска NРК 16:16:16
До складу нітроамофоски входить фосфор, азот і калій, які містяться в кожній гранулі агрохіміката. Застосовується в інтенсивному землеробстві. Співвідношення елементів в агрохімікатів регулюється його виробниками і залежить від цілей використання. Наприклад, популярна марка NPK 16:16:16 містить по 16% кожного компонента. Випускається у вигляді сіруватих гранул, вона негігроскопічна, але розчиняється в воді.
Карбамідно-аміачна суміш (КАС 32) більше 30 років використовується в сільському господарстві для всіх видів сільгосппродукції і зернових, як головне добриво і підживлення. До складу КАС входять аміачна селітра і карбамід. Це єдиний «корм», який одночасно містить різні форми азоту.
КАС-32
Карбамід
Карбамід (або сечовина) – одне з основних азотовмісних добрив для позакореневого підживлення рослин. Агрохімікат виглядає, як безбарвні або білі (іноді з жовтим відтінком) кристали, які не мають запаху. Хімічна формула: H2N-CO-NH2. До складу карбаміду входить 46,2% азоту, що доводить статус найбільш концентрованого азотовмісного добрива.
Азот – це харчування, плюс важливий компонент складу живих організмів. Чи може рослина повноцінно плодоносити без підживлення азотом? Не може. Азот бере участь в синтезі будь-якого білка, а у рослин Формула сульфат аммоніяеще і в утворенні хлорофілу. Сульфат амонію – щедре джерело азоту.
Сульфат амонію
Суперфосфат
Фосфор – один з трьох життєво необхідних елементів, який відповідає за обмінні процеси і є джерелом енергії для рослин. Якщо рослина отримує достатньо фосфору, воно буде правильно рости, розвиватися і рясно плодоносити. Одним рослинам фосфор потрібен більше, іншим менше, але однозначного без нього рослини обійтися не можуть.