Купити карбамід

Карбамід (сечовина, CO(NH2)2)

Карбамід
  • Регулює ріст вегетативної маси
  • Містить легкодоступні швидкодіючі форми азоту
  • Підвищує вміст білка і клейковини в зерні
  • Збільшує вройжаність культур
 Найменування показників Норма
1. Зовнішній вигляд Білі або слабо забарвлені гранули
2. Масова частка азоту в перерахунку на суху речовину,%, не менше 46,4
3. Масова частка біурета,%, не більше 0,7
4. Масова частка води,%, не більше

метод висушування:

метод Фішера:

 

0,1

0,2

5. Гранулометричний склад:

масова частка гранул розміром від 1 до 4 мм,%, не менше

масова частка гранул розміром від 2 до 3 мм,%, не менше

масова частка гранул не менше 1 мм,% не більше

залишок на ситі 5мм

 

95

73,0

0,7

Відсутній

6. Розсипчастість,%, не менше 100
7. Статична міцність гранул, г/гранулу, не менше 500
8. Температура, ⁰С, не більше 50

Карбамід (або сечовина) – одне з основних азотовмісних добрив для позакореневого підживлення рослин. Агрохімікат виглядає, як безбарвні або білі (іноді з жовтим відтінком) кристали, які не мають запаху. Хімічна формула: H2N-CO-NH2. До складу карбаміду входить 46,2% азоту, що доводить статус найбільш концентрованого азотовмісного добрива.

Водний розчин карбаміду має нейтральне середовище і на відміну від розчину аміачної селітри не викликає опіків на листках. До складу карбаміду входить легко засвоюваний амідний азот. У порівнянні з мінеральними солями його молекули швидше проникають в клітини рослин і живлять їх. Так як сечовина – це органічна сполука, то на відміну від неорганічних солей азоту, вона швидше починає взаємодіяти з іншими речовинами тканин рослини. Вона активніше використовується ним в біохімічних процесах. Її засвоєння відбувається не тільки в процесі розкладання до аміаку, але ще і при безпосередньому включенні в ланцюжок перетворення азотистих речовин. Інші форми азоту проходять складний цикл перетворення, перш ніж увійдуть до складу білкових молекул. А процес засвоєння карбаміду проходить по короткій схемі: сечовина-аргінін-речовина клітини.

Якщо ви бажаєте  придбати перевірене часом добриво, то варто купити карбамід (сечовину), який застосовується повсюдно і вважається універсальним. Крім цього, воно входить до складу багатокомпонентних сумішей, призначених для комплексної обробки полів і присадибних ділянок. Цей засіб є одним з найбільш популярних і поширених варіантів, а його вартість досить демократична. Хімічний склад карбаміду не змінюється з роками – на 46% складається з азоту. З точки зору хімії це амід вугільної кислоти. Він утворюється під дією високого тиску з вуглекислого газу і газоподібного аміаку. У готовому стані добриво являє собою водорозчинну кристалізовану речовину білого кольору іноді з жовтуватим відтінком. Випускається у вигляді гранул в фасованому виді або на вагу.

Практично половину сечовини займає азот, що є доказом того, то карбамід є добрим азотовмісним добривом. Розчин сечовини володіє нейтральним середовищем, тому вона не провокує появу опіків на листі рослин. Азот, який входить до складу, за короткий період проникає в рослинні клітини і забезпечує їм живлення.

Вищий сорт Перший сорт Другий сорт

Зовнішній вигляд

Гранули білого кольору без сторонніх механічних домішок

Сумарна масова частка нітратного і амонійного азоту в перерахунку на суху речовину, %, не менше

34,4 34,4 34,0

Масова частка води, %, не більше:

з сульфатною і сульфатнофосфатною добавками

0,2 0,2 0,3

з добавками нітратів кальцію і магнію

0,3 0,3 0,3

Гранулометричний склад

Масова частка гранул, %, розміром, мм:

1-4, не менше

95 95 95

в тому числі 2-4, не менше

80 50 не норм.

1, не більше

3 3 4

більше 6

відс. відс. відс.

pH 10% водного розчину, не менше

5,0 5,0 5,0

Статична міцність гранул, H/гранул

10 7 5

Розсипчастість, %

100 100 100

Фермеру, або агрокомплексам варто купити карбамід для застосування на всіх різновидах ґрунтів, як у вигляді основного внесення в землю, так і в якості підживлення сільськогосподарських рослин. Також можливо його використання в умовах захищеного грунту. Якщо грунти відчувають в процесі зрошення перезволоження, застосування цього добрива доцільніше, ніж аміачної селітри.

Карбамідний азот завдяки кращому закріпленню в ґрунті не сильно вимивається водою від поливу і опадів. Однак при використанні цього добрива в якості підгодівлі потрібно негайна закладення місць його внесення в землю, щоб запобігти його втрату в газоподібному вигляді.

При розчиненні сечовини у воді відбувається ендотермічна реакція. В результаті неї температура розчину знижується. Так при розчиненні 20 кг речовини в 100 літрах води, температура готового розчину знизиться на 9 ºС. Це може викликати термічний стрес у рослин. Адже температура поливального розчину не повинна бути нижче температури повітря, більш ніж на 10-12 ºС.

При листковому підживленні карбамідом кукурудзи і соняшнику, в стадії розвитку у них 10-12 листків, концентрація розчину не повинна перевищувати 8%. В іншому випадку на листках утворюються опіки. Більш дорослі рослини з уже загрубілим листям здатні витримувати 20% -ий розчин сечовини.

Якщо концентрацію сечовини необхідно збільшити (наприклад, при значному дефіциті азоту у рослин), до нього слід додати сульфат магнію в дозуванні 3 кг речовини на 100 літрів розчину. Поєднання сечовини з магнієм знижує ризик виникнення опіків і підвищує ефективність використання азоту рослиною.

При приготуванні розчину слід враховувати і погодні умови. Якщо день сонячний і низька вологість повітря, концентрацію розчину рекомендується зменшити.

Термін зберігання сечовини обмежений і не повинен перевищувати 6 місяців, а складські приміщення необхідно забезпечувати системою вентиляції і не допускати підвищення вологості повітря.

Замовити